1996 yılında kurulan firmamızda uydu sistemleri, kamera ve güvenlik sistemleri, seslendirme sistemleri, görüntülü interkom sistemleri ve otomatik garaj-bahçe kapıları uygulamaları konularında faaliyetlerimize devam etmekle birlikte başlangıcından beri içinde yer aldığımız D-smart projesinde Büyükçekmece D-smart yetkili ana satış bayiliği (smartshop) görevini sürdürmekteyiz.

15 kişilik konularında uzman ve eğitimli bir kadroya sahip olan firmamız bugüne kadar müşterilerine arkasında duramayacağı hiçbir ürünü önermemiş ve satmamıştır. Raflarımızda sattığımız veya sahada projelendirip uygulamasını yaptığımız her ürünü direkt olarak üreticisinden veya ithalatçısından tedarik etmekteyiz. Bu ürünlerin geri hizmeti ve müşteri memnuniyeti noktasında ürünün tedarikçilerine karşı her zaman müşterilerimizin yanında olduk. Bunun en iyi şahitleri müşterilerimiz ve tedarikçilerimizdir.

Bu prensiple yoluna devam eden firmamız Arkadaş Elektronik siz müşterilerimizin elektronikteki gözü ve kulağı olmaya devam edecektir.

hakkimizda